Marketing Internetowy

 

Projektowanie i tworzenie stron www.

Oryginalne i funkcjonalne strony internetowe, oparte na intuicyjnym panelu CMS, wdrażane są przy użyciu rozwiązań Responsive Web Design. Dobrze zaprojektowana grafika, łatwa i intuicyjne rozmieszczona nawigacja, odpowiednio napisany tekst, przejrzysta i czytelna informacja, sprawiają, że Państwa strona www zainteresuje potencjalnego Klienta.

 

Profesjonalne i skuteczne usługi z zakresu mailingu

Kompleksowa obsługa: doradztwo, kreacja treści, wysyłka. Mailing zyskuje coraz większą liczbę zwolenników, jeden z najlepszych kanałów marketingowych, będący idealnym narzędziem zwiększenia sprzedaży. Przekonaj się jak szybko, tanio i efektywnie pozyskać nowych Klientów.

1intmark

 

Google AdWords

Niezależnie od tego, czy chcesz przyciągnąć do witryny więcej klientów, zwiększyć sprzedaż online, czy zachęcić klientów, by do Ciebie dzwonili lub wracali na Twoją stronę – Google AdWords Ci w tym pomoże.

Docieraj do właściwych osób we właściwym czasie
Klienci znajdują Twoją firmę w Google dokładnie w momencie, gdy szukają tego, co oferujesz.

Reklamuj się lokalnie lub globalnie
Kieruj reklamy do klientów w wybranych krajach, regionach i miastach lub w określonej odległości od Twojej firmy lub sklepu.

Nie ma kliknięcia – nie płacisz
Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie reklamę i odwiedzi Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwoni, czyli wtedy, gdy Twoja reklama działa.


Możesz zacząć od dowolnego budżetu
Wysokość inwestycji zależy wyłącznie od Ciebie.

shock drop air force 1 full uv reactive | Giftofvision , Streetwear, Sneaker News and Release Dates
1.jpg10.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg

Developed in conjunction with Ext-Joom.com